Business Club Wacker

De Business Club Wacker is in 2007 opgericht met als doel om zich te ontwikkelen tot een platform waar ondernemers de kans krijgen om elkaar te ontmoeten. De Business Club Wacker richt zich dan ook op het bevorderen van de onderlinge contacten tussen ondernemers, vrije beroepsbeoefenaars, bestuurders en een ieder die in het kader van zijn of haar functie op enigerlei wijze met het bedrijfsleven in de Wijk en wijde omgeving van doen heeft.

Jaarlijks worden er ongeveer 2 tot 3 evenementen georganiseerd waarbij de leden elkaar kunnen ontmoeten. Hier kunt u zich met regelmaat meten en verstaan met gelijkgestemden. Daarvoor moet u zich thuisvoelen, en het gevoel krijgen uw spaarzame tijd toch nuttig en op een aangename manier te hebben besteed. Daarnaast steunt de Business Club Wacker de Wijker voetbalverenging Wacker-van Dijk op financieel vlak om zodoende mee te werken aan de ontplooiing van amateurvoetbal als recreatie- en prestatiesport.

Doelstelling Business Club Wacker
Doelstelling van de Business Club Wacker (BWC) is het bevorderen van de zakelijke en persoonlijke contacten tussen ondernemers in de Wijk en de wijde regio. Om aan de bovenstaande doelstelling te kunnen voldoen heeft de BCW een overeenkomst gesloten met de v.v. Wacker-van Dijk. Tijdens een aantal thuiswedstrijden kunnen voor, tijdens en na de wedstrijden van Wacker-van Dijk in het clubgebouw van de Wijker voetbalvereniging persoonlijke en commercieel interessante contacten worden gelegd.

Daarnaast organiseert de Business Club Wacker jaarlijks een aantal evenementen om de leden van de Businessclub met elkaar in contact te brengen. Voorbeelden hiervan zouden kunnen zijn:

  • Businessclub avond met gastspreker
  • Bedrijfsbezoek van ondernemers
  • Bezoek aan Eredivisie voetbalwedstrijd
  • Leuke jaarlijkse activiteit waarbij te denken valt aan een dag zeilen, middag schietbaan, etc.
  • Ontvangst tijdens enkele thuiswedstrijden van Wacker-van Dijk 1

Van de inkomsten uit de businessclub worden business-to-business activiteiten georganiseerd, maar daarnaast wordt ook de Wijker voetbalvereniging Wacker-van Dijk ondersteund. Deze financiƫle tegemoetkoming gebeurt echter alleen op aanvraag vanuit de voetbalvereniging en zal niet per definitie een vast bedrag per jaar zijn. Wel zal de BCW een gedeelte van de contributie reserveren om aan deze verzoeken in de toekomst te kunnen voldoen.

Alhoewel de BCW onafhankelijk is van de voetbalvereniging, is het duidelijk dat er een nauwe samenwerking zal zijn tussen het bestuur van de BCW en de voetbalvereniging Wacker-van Dijk, teneinde de ondersteuning door de BCW effectief en verantwoord in te vullen.

Wilt u meer informatie over de Business Club Wacker, breng dan een bezoek aan de website: www.businessclubwacker.nl

Wacker Bezoekers

We hebben 14 gasten online

Login Form